Четвер, 06.08.2020, 08:49
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Яка з професій найпрестижніша на сьогоднішній день?
Всього відповідей: 441
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Видання ліцею » Видання ліцею

Різнорівневі завдання з біології та екології для різних форм контролю й саморозвитку учня

Визначним фактором демократизації й гуманізації національної освти є диференціація навчального процесу. Саме в цьому вбачаю нові можливості для максимального розвитку учнів з різним рівнем навчальних можливостей. Реальністю, що зумовлює необхідність диференційованого підходу до навчання, є суперечності між колективною формою організації навчальної діяльності й індивідуальним процесом засвоєння знань.  

      Вважаю, що одним із напрямків реалізації компетентнісного підходу до навчання є використання різнорівневих завдань, що дозволяє усунути суперечність навчання між формуванням неповторності особистості, її мисленням, характером і масовістю навчання. Використання таких дидактичних завдань  учнями та контролю їх навчальних досягнень сприяє формуванню компетенності саморозвитку і самоосвіти учня.

     Організація контролю знань учнів повинна бути такою, щоб викладач, виявляючи знання учнів, одночасно  керував і розумовим розвитком їх і формуванням ключових компетентностей.

      Організація різних форм контролю за навчально-пізнавальною діяльністю (фронтального, групового, індивідуального, а також з метою само-, і взаємоконтролю) дозволяє максимально розвивати соціальні компетентності, комунікативні, інформаційні, саморозвитку і самоосвіти.

     Організація різних форм контролю на різних етапах уроку дозволяє мені більш ефективно здійснювати його, якщо учням пропоную різнорівневі дидактичні завдання, а особливо ті, які спрямовані на формування їх життєвої компетентності. Саме в процесі  контролю виявляються, уточнюються і систематизуються знання і вміння, набуті на попередніх уроках, а на основі отриманої інформації коригується процес вивчення нового матеріалу.

 

завантажити
 

Категорія: Видання ліцею | Додав: Адміністратор (26.05.2014)
Переглядів: 1373 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.9/17
Всього коментарів: 1
0
1 Галина Васильевна.   [Матеріал]
Різнорівневі завдання розроблені професіонально , які є гарним підгрунттям особливо для вчителів-початківців. Бажаю в Новому 2016 році Вам випустити у світ такий вже методичний посібник.

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Неофіційний сайт Казанківського району!


Казанківський ПАЛ © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz