П`ятниця, 26.02.2021, 01:58
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Яка з професій найпрестижніша на сьогоднішній день?
Всього відповідей: 476
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Досягнення педагогічних працівників з 2018р

 

 • 2018 рік  Баранюк Людмила Георгіївна методист вищої категорії, нагороджена Грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

 • 2018 рік    Вінівітіна Олена Іванівна майстер виробничого навчання професійно-практичної підготовки з професії «Муляр», нагороджена Грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за якісну підготовку учня-переможця обласного конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр».

 • 2018 рік Євдокімов Микола Миколайович викладач професійно-теоретичної підготовки з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», спеціаліст першої категорії, нагороджений Грамотою Казанківської райради народних депутатів.

 • 2018 рік    Сосненко Олена Олександрівна  викладач фізики та інформатики, спеціаліст другої категорії, нагороджена Грамотою Казанківської райдержадміністрації.

 • 2018 рік   Федоренко Сергій Миколайович викладач історії та географії, спеціаліст другої категорії, нагороджений Грамотою Казанківської райдержадміністрації.

 • 2018 рік Агєєв Сергій Валерійович  майстер виробничого навчання професійно-практичної підготовки з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»,  нагороджений Грамотою Казанківської райдержадміністрації.

 • 2018 рік    Соляник Артем Олександрович майстер виробничого навчання професійно-практичної підготовки з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»,  нагороджений Грамотою Казанківської райдержадміністрації.

 • 2018 рік    Баранюк Людмила Георгіївна старший викладач з біології, спеціаліст вищої категорії, нагороджена Грамотою за професіоналізм у роботі зі здібними учнями ліцею та Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал.

 • 2018 рік    Баранюк Тетяна Олександрівна викладач з економіки, спеціаліст вищої категорії, нагороджена Грамотою за професіоналізм у роботі зі здібними учнями ліцею та Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал.

 • 2018 рік    Борейко Аліна Дмитрівна викладач  англійської  мови, спеціаліст другої категорії, нагороджена Грамотою за професіоналізм у роботі зі здібними учнями ліцею та Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал.

 • 2018 рік    Береговий Володимир Григорович викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Водій автотранспортних засобів», спеціаліст першої категорії, нагороджений Грамотою за професіоналізм у роботі зі здібними учнями ліцею та Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал.

 • 2018 рік    Васильєва Людмила Олегівна викладач математики, спеціаліст першої категорії, нагороджена Грамотою   за професіоналізм у роботі зі здібними учнями ліцею та Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал.

 • 2018 рік    Кваша Тетяна Вікторівна викладач  української мови та літератури, спеціаліст першої категорії, нагороджена Грамотою за професіоналізм у роботі зі здібними учнями ліцею та Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал.

 

 • 2018 рік   Коноваленко Наталія Михайлівна  викладач  хімії, спеціаліст вищої категорії, нагороджена Грамотою Казанківського ПАЛ за професіоналізм у роботі зі здібними учнями ліцею.

 • 2018 рік    Лахтіонов Віктор Васильович майстер виробничого навчання професійно-практичної підготовки з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»,  нагороджений Грамотою за професіоналізм у роботі зі здібними учнями ліцею та Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал..

 • 2018 рік    Мартинюк Віта Олександрівна викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Кухар, кондитер», нагороджена Грамотою  за професіоналізм у роботі зі здібними учнями ліцею та Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал..

 • 2018 рік   Пашкова Світлана Анатоліївна майстер виробничого навчання професійно-практичної підготовки з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»,  нагороджена Грамотою Казанківського ПАЛ за професіоналізм у роботі зі здібними учнями ліцею.

 •  2018 рік    Поленок Михайло Іванович майстер виробничого навчання професійно-практичної підготовки з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»,  нагороджений Грамотою за професіоналізм у роботі зі здібними учнями ліцею та Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал.

 • 2018 рік  Сосненко Олена Олександрівна  викладач фізики та інформатики, спеціаліст другої категорії, нагороджена Грамотою за професіоналізм у роботі зі здібними учнями ліцею та Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал.

 • 2018 рік    Чегодар Тетяна Анатоліївна майстер виробничого навчання професійно-практичної підготовки з професії «Кухар, кондитер», нагороджена Грамотою за професіоналізм у роботі зі здібними учнями ліцею та та Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал.

 • 2018 рік Євдокімов Микола Миколайович викладач професійно-теоретичної підготовки з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», спеціаліст першої категорії, нагороджений Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал 2017-2018 н.р..

 • 2018 рік    Федоренко Сергій Миколайович викладач історії, спеціаліст другої категорії, нагороджений Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал 2017-2018 н.р..

 • 2018 рік   Агєєв Сергій Валерійович  майстер виробничого навчання професійно-практичної підготовки з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»,  нагороджений Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал 2017-2018 н.р..

 •  2018 рік Вінівітіна Олена Іванівна майстер виробничого навчання професійно-практичної підготовки з професії «Муляр», нагороджена Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал 2017-2018 н.р..

 • 2018 рік   Соляник Артем Олександрович майстер виробничого навчання професійно-практичної підготовки з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»,  нагороджений Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал 2017-2018 н.р..

 • 2018 рік   Долженко Ірина Федорівна  практичний психолог, спеціаліст першої категорії, нагороджена Дипломом Казанківського ПАЛ за кращий  навчально-методичний матеріал 2017-2018 н.р..

 

 

 

 

 

 

Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архів записів
Друзі сайту

Неофіційний сайт Казанківського району!


Казанківський ПАЛ © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz