2012 рік - Творчий колектив у складі Баранюк Людмили Георгіївни, Бондаря Олександра Васильовича, Шупрудько Тетяни Олександрівни нагороджений дипломом ІІ ступеня обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу в номінації «Популярна енциклопедія робітничих професій для старших класів загальноосвітньої школи» обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу «Популярні енциклопедії робітничих професій в регіонах України» Миколаївським ОНМЦ ПТО.
2012 рік - Творчий колектив у складі Баранюк Людмили Георгіївни, Нікіфорова Віталія Анатолійовича, Шупрудько Тетяни Олександрівни нагороджений дипломом ІІ ступеня Управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації обласного етапу Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів професійно-технічних навчальних закладів.
2012 рік - Авторський колектив у складі Галахут Галини Миколаївни, Мартинюк Віти Олександрівни, Тарасюк Любов Валентинівни, Чегодар Тетяни Анатоліївни нагороджений дипломом обласного конкурсу «Успішний проект – 2012» за «Кращий навчальний фільм з професії громадського харчування» серед педагогічних педагогічних колективів ПТНЗ Миколаївської області.
2012 рік - Тарасюк Любов Валентинівна, майстер другої категорії, дипломант ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Кухар» у 2012-2013 навчальному році».
2012 рік - Дорошенко Володимир Григорович, директор ліцею, на обласному форумі «Людина року 2012» удостоєний найвищої нагороди серед освітян - дипломом та пам’ятним знаком «Лідер освіти Миколаївщини».
2012 рік – Дорошенко Володимир Григорович, директор ліцею нагороджений Грамотою Комітету з фізичного виховання та спорту Миколаївського обласного управління з фізичного виховання та спору.
2012 рік – Кваша Тетяна Вікторівна заступник директора з навчально-виробничої роботи у районному конкурсі «Людина року Казанківщини» удостоєна нагороди - дипломом та пам’ятним знаком «Відкриття року».
2012 рік - Шупрудько (Баранюк) Тетяна Олександрівна, викладач бухгалтерського обліку, спеціаліст першої категорії, переможець ліцейного конкурсу «Педагог 2012 року».
2012 рік - Коноваленко Наталія Михайлівна, викладач хімії, спеціаліст вищої категорії, призер ліцейного конкурсу «Педагог 2012 року».
2012 рік - Степанова Світлана Вікторівна, викладач української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, призер ліцейного конкурсу «Педагог 2012 року».
2013 рік - Шупрудько Тетяна Олександрівна, викладач професійно-теоретичної підготовки з професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, діловод» призер І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти Миколаївської області.
2013 рік - Шупрудько Тетяна Олександрівна, викладач бухгалтерського обліку, спеціаліст першої категорії, переможець ліцейного конкурсу-огляду на краще оновлене та поповнене комплексно-методичне забезпечення кабінету професійно-теоретичної підготовки з професії «Діловод»
2013 рік - Дика Ольга Миколаївна, викладач бухгалтерського обліку, спеціаліст другої категорії, призер ліцейного конкурсу-огляду на краще оновлене та поповнене комплексно-методичне забезпечення кабінету протесійно-теоретичної підготовки з професії «Бухоблік».
2013 рік – Тарановська Людмила Олегівна, викладач математики, спеціаліст другої категорії, призер ліцейного конкурсу-огляду на краще оновлене та поповнене комплексно-методичне забезпечення кабінету «Математика».
2013 рік – Тарасюк Любов Валентинівна, майстер виробничого навчання другої категорії, професія «Кухар, кондитер» переможець ліцейного конкурсу-огляду на краще оновлене та поповнене комплексно-методичне забезпечення лабораторії з професії «Кухар, кондитер».
2013 рік – Соляник Артем Олександрович, майстер виробничого навчання, професія «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», призер ліцейного конкурсу-огляду на краще оновлене та поповнене комплексно-методичне забезпечення протесійно-практичної підготовки.
2013 рік - Ярошенко Анна Анатоліївна, майстер виробничого навчання, професія «Обліковець, діловод», призер ліцейного конкурсу-огляду на краще оновлене та поповнене комплексно-методичне забезпечення протесійно-практичної підготовки.
2013 рік - Шупрудько Тетяна Олександрівна, класний керівник групи №148, переможець ліцейного конкурсу «Класний керівник 2012 – 2013 н.р.».
2013 рік - Степанова Світлана Вікторівна, класний керівник групи №143, призер ліцейного конкурсу «Класний керівник 2012 – 2013 н.р.».
2013 рік - Дика Ольга Миколаївна, класний керівник групи №151, призер ліцейного конкурсу «Класний керівник 2012 – 2013 н.р.».
2013 рік - Шупрудько Тетяна Олександрівна, викладач професійно-теоретичної підготовки професії «Діловод», спеціаліст першої категорії, переможець ліцейного конкурсу відкритих уроків «Нові знахідки у сучасній методиці навчання, виховання і розвитку учнів».
2013 рік - Степанова Світлана Вікторівна, викладач української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, призер ліцейного конкурсу відкритих уроків «Нові знахідки у сучасній методиці навчання, виховання і розвитку учнів».
2013 рік - Булаш Сергій Анатолійович, викладач професійно-теоретичної підготовки, професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», спеціаліст другої категорії, призер ліцейного конкурсу відкритих уроків «Нові знахідки у сучасній методиці навчання, виховання і розвитку учнів».
2013 рік - Ярошенко Анна Анатоліївна, майстер в. н., професія «Обліковець, діловод», переможець ліцейного конкурсу відкритих уроків «Нові знахідки у сучасній методиці навчання, виховання і розвитку учнів».
2013 рік - Пашкова Світлана Анатоліївна, майстер в. н., професія «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», призер ліцейного конкурсу відкритих уроків «Нові знахідки у сучасній методиці навчання, виховання і розвитку учнів».
2014 рік - Дорошенко Володимир Григорович, директор ліцею нагороджений дипломом Казанківської райдержадміністрації, Казанківської районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток футболу, фізичного виховання підростаючого покоління.
2014 рік - Пашкова Світлана Анатоліївна, майстер виробничого навчання, професія «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», призер ліцейного конкурсу «Майстер виробничого навчання 2013-2014 н.р.».
2014 рік - Ярошенко Анна Анатоліївна, майстер виробничого навчання, професія «Обліковець, діловод», призер ліцейного конкурсу «Майстер виробничого навчання 2013-2014 н.р.».
2014 рік - Тарасюк Любов Валентинівна, майстер виробничого навчання другої категорії, професія «Кухар», призер ліцейного конкурсу «Майстер виробничого навчання 2013-2014 н.р.».
2014 рік - Чегодар Тетяна Анатоліївна, майстер виробничого навчання, професія «Кухар», призер ліцейного конкурсу «Майстер виробничого навчання 2013-14 н.р.».
2014 рік - Коноваленко Наталія Михайлівна, викладач хімії, спеціаліст вищої категорії, переможець ліцейного конкурсу відкритих уроків «Впровадження інноваційних технологій навчання».
2014 рік - Шупрудько Тетяна Олександрівна, викладач професійно-теоретичної підготовки професії «Обліковець, діловод», спеціаліст першої категорії, переможець ліцейного конкурсу відкритих уроків «Впровадження інноваційних технологій навчання».
2014 рік - Булаш Сергій Анатолійович, викладач професійно-теоретичної підготовки, професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», спеціаліст другої категорії, призер ліцейного конкурсу відкритих уроків «Впровадження інноваційних технологій навчання».
2014 рік - Сосненко Олена Олександрівна, викладач інформаційних технологій, призер ліцейного конкурсу відкритих уроків «Впровадження інноваційних технологій навчання».
2014 рік - Тарасюк Любов Валентинівна, майстер виробничого навчання другої категорії, професія «Кухар», переможець ліцейного конкурсу «Впровадження інноваційних технологій навчання».
2014 рік - Мартинюк Віта Олександрівна, майстер виробничого навчання, професія «Кухар», призер ліцейного конкурсу «Впровадження інноваційних технологій навчання».
2014 рік - Ярошенко Анна Анатоліївна, майстер виробничого навчання, професія «Обліковець, діловод», призер ліцейного конкурсу «Впровадження інноваційних технологій навчання».
2015 рік - Дорошенко Володимир Григорович, директор ліцею нагороджений Почесною грамотою Федерації футболу України за вагомий внесок у розвиток та популяризацію футболу в Миколаївській області.
2015 рік - Шупрудько Тетяна Олександрівна, викладач професійно-теоретичної підготовки професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, діловод» нагороджена Почесною грамотою департаменту освіти, науки і молоді Миколаївської облдержадміністрації.
2015 рік - Мартинюк Віта Олександрівна, викладач професійно-теоретичної підготовки професії «Кухар» нагороджена Почесною грамотою департаменту освіти, науки і молоді Миколаївської облдержадміністрації.
2015 рік - Кваша Тетяна Вікторівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи нагороджена Почесною грамотою департаменту освіти, науки і молоді Миколаївської облдержадміністрації.
2015 рік Пашкова Світлана Анатоліївна, майстер в. н., професія «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» нагороджена Почесною грамотою департаменту освіти, науки і молоді Миколаївської облдержадміністрації.
2015 рік - Баранюк Людмила Георгіївна методист ліцею, спеціаліст вищої категорії, призер (ІІІ місце) обласного конкурсу на кращий віртуальний методичний кабінет серед ПТНЗ Миколаївської області.
2015 рік - Шупрудько Тетяна Олександрівна, викладач професійно-теоретичної підготовки професії «Обліковець, діловод», спеціаліст першої категорії, учасник ХІ Всеукраїнського конкурсу «Вчитель – новатор» Компанії «Майкрософт Україна» за підтримки Міністерства освіти і науки України
2015 рік - Шупрудько Тетяна Олександрівна, викладач професійно-теоретичної підготовки професії «Обліковець, діловод», спеціаліст вищої категорії, переможець ліцейного конкурсу відкритих уроків «Розвиток креативного мислення учнів – шлях до продуктивного навчання».
2015 рік - Баранюк Людмила Георгіївна, старший викладач біології, спеціаліст вищої категорії, призер ліцейного конкурсу відкритих уроків «Розвиток креативного мислення учнів – шлях до продуктивного навчання».
2015 рік - Євдокімов Микола Миколайович, викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст другої категорії, професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», спеціаліст другої категорії, призер ліцейного конкурсу відкритих уроків «Розвиток креативного мислення учнів – шлях до продуктивного навчання».
2015 рік - Кваша Тетяна Вікторівна, викладач української мови і літератури, спеціаліст першої категорії, призер ліцейного конкурсу відкритих уроків «Розвиток креативного мислення учнів – шлях до продуктивного навчання».
2015 рік - Пашкова Світлана Анатоліївна, майстер виробничого навчання, професія «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», переможець ліцейного конкурсу відкритих уроків «Розвиток креативного мислення учнів – шлях до продуктивного навчання».
2015 рік - Нікуліна Вікторія Вікторівна, майстер виробничого навчання, професія «Обліковець, діловод», призер ліцейного конкурсу «Розвиток креативного мислення учнів – шлях до продуктивного навчання».
2015 рік - Тарасюк Любов Валентинівна, майстер виробничого навчання другої категорії, професія «Кухар», призер ліцейного конкурсу «Розвиток креативного мислення учнів – шлях до продуктивного навчання».
2015 рік - Ярошенко Анна Анатоліївна, майстер виробничого навчання, професія «Обліковець, діловод», призер ліцейного конкурсу «Розвиток креативного мислення учнів – шлях до продуктивного навчання».
2016рік. Шупрудько Тетяна Олександрівна, викладач професійно-теоретичної підготовки професії «Обліковець, діловод», спеціаліст вищої категорії, отримала сертифікат учасника ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Вчитель – новатор»Компанії «Майкрософт Україна» за підтримки Міністерства освіти і науки України.
2016рік. Дорошенко Володимир Григорович. Директор ліцею, менеджер футбольної команди «Ліцей» переможець районного конкурсу «Людина року» в номінації «Фізична культура та спорт».
2016рік. Шупрудько Тетяна Олександрівна, викладач професійно-теоретичної підготовки професії «Обліковець, діловод», спеціаліст вищої категорії, переможець ліцейного конкурсу «Кращий навчально-методичний матеріал 2015-2016 н.р.».
2016рік. Мартинюк Віта Олександрівна викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Кухар», призер (ІІ місце) ліцейного конкурсу «Кращий навчально-методичний матеріал 2015-2016 н.р.».
2016рік.Тарановська Людмила Олегівна викладач математики, спеціаліст першої категорії, призер (ІІ місце) ліцейного конкурсу «Кращий навчально-методичний матеріал 2015-2016 н.р.».
2016рік.Гончаренко Світлана Василівна викладач української мови та літератури, спеціаліст, призер (ІІІ місце) ліцейного конкурсу «Кращий навчально-методичний матеріал 2015-2016 н.р.».
2016рік.Чегодар Тетяна Анатоліївна майстер виробничого навчання професійно-практичної підготовки з професії «Кухар», призер (ІІ місце) ліцейного конкурсу «Кращий навчально-методичний матеріал 2015-2016 н.р.».
2016рік. Пашкова Світлана Анатоліївна майстер виробничого навчання другої категорії з професійно-практичної підготовки «Тракторист-машиніст с.г. виробництва», », призер (ІІ місце) ліцейного конкурсу «Кращий навчально-методичний матеріал 2015-2016 н.р.».
2016рік. Галахут Галина Миколаївна майстер виробничого навчання професійно-практичної підготовки з професії «Кухар», призер (ІІІ місце) ліцейного конкурсу «Кращий навчально-методичний матеріал 2015-2016 н.р.».
2016рік.Шупрудько Тетяна Олександрівна, викладач професійно-теоретичної підготовки професії «Обліковець, діловод», спеціаліст вищої категорії, переможець ліцейного конкурсу «Викладач 2015-16 н.р.» .
2016рік.Баранюк Людмила Георгіївна, старший викладач біології, спеціаліст вищої категорії, призер (ІІ місце) ліцейного конкурсу«Викладач 2015-16 н.р.».
2016рік.Коноваленко Наталія Михайлівна викладач хімії, спеціаліст вищої категорії, призер (ІІ місце) ліцейного конкурсу«Викладач 2015-16 н.р.».
2016рік.Сізоненко Наталія Олексіївна викладач зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, призер (ІІ місце) ліцейного конкурсу 2015-16 н.р. «Його величність урок!».
2016рік. Коноваленко Наталія Михайлівна викладач хімії, спеціаліст вищої категорії, призер (ІІ місце) ліцейного конкурсу2015-16 н.р. «Його величність урок!».
2016рік.Мартинюк Віта Олександрівна викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Кухар», призер (ІІ місце) ліцейного конкурсу 2015-16 н.р. «Його величність урок!».
2016рік.Пашкова Світлана Анатоліївна майстер виробничого навчання другої категорії з професійно-практичної підготовки «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», переможець ліцейного конкурсу 2015-16 н.р. «Його величність урок!».
2016рік.Чегодар Тетяна Анатоліївна майстер виробничого навчання професійно-практичної підготовки з професії «Кухар», призер (ІІ місце) ліцейного конкурсу 2015-16 н.р. «Його величність урок!».
2016рік. Ярошенко Анна Анатоліївна, майстер виробничого навчання професійно-практичної підготовки з професії «Обліковець, діловод»,призер (ІІІ місце) ліцейного конкурсу 2015-16 н.р. «Його величність урок!».
2017рік.Баранюк Тетяна Олександрівна викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Діловод» сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсуна кращий електронний ресурс «Планета ІТ 2017) в номінації «Он-лайновий освітній ресурс» Національної академії педагогічних наук України Інститут професійно-технічної освіти.
2017рік.Баранюк (Шупрудько) Тетяна Олександрівна викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Діловод»нагороджена Грамотою Казанківської райдержадміністрації.
2017рік.Коноваленко Наталія Михайлівна викладач хімії нагороджена Грамотою Казанківської райдержадміністрації.
2017рік.Мартинюк Віта Олександрівна викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Кухар, кондитер» нагороджена Грамотою Казанківської райдержадміністрації.
2017рік. Тарановська Людмила Олегівна викладач математики нагороджена Грамотою Казанківської райдержадміністрації.
2017рік.Пашкова Світлана .Анатоліївна майстер професійно-практичної підготовки з професії «Тракторист-машиніст с.г. виробництва» нагороджена Грамотою Казанківської райдержадміністрації.
2017рік.Поленок Михайло Іванович майстер професійно-практичної підготовки з професії «Тракторист-машиніст с.г. виробництва»
2017рік.Сізоненко Наталія Олексіївна викладач зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, переможець ліцейного конкурсу «Кращий навчальний посібник 2016-2017 н.р.».
2017рік. Сосненко Олена Олександрівна викладач фізики, спеціаліст другої категорії, переможець ліцейного конкурсу «Кращий навчальний посібник 2016-2017 н.р.».
2017рік.Кваша Тетяна Вікторівна викладачі української мови та літератури., спеціаліст першої категорії таГончаренко Світлана Василівна викладач української мови та літератури, спеціаліст призери (ІІ місце) ліцейного конкурсу «Кращий навчальний посібник 2016-2017 н.р.».
2017рік.Шупрудько Тетяна Олександрівна викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Діловод» «Робочий зошит для ЛПР з предмету «Машинопис» призер (ІІ місце) ліцейного конкурсу «Кращий навчальний посібник 2016-2017 н.р.».
2017рік. Ярошенко Анна Анатоліївна майстер в.н. професійно-практичної підготовки з професії «Діловод» - «Збірка завдань з розвиваючого навчання на уроках професійно-теоретичної підготовки з професії «Діловод» призер (ІІ місце) ліцейного конкурсу «Кращий навчальний посібник 2016-2017 н.р.».
2017рік.Борейко Аліна Дмитрівна викладач іноземної (англійської) мови – «Розвивальні вправи з англійської мови як ефективний шлях гармонійного розвитку творчої особистості» (збірка) призер (ІІІ місце) ліцейного конкурсу «Кращий навчальний посібник 2016-2017 н.р.».
2017рік.Баранюк Людмила Георгіївна старший викладач біології, спеціаліст вищої категорії - «Реалізація технології розвиваючого навчання з предмету «Біологія»» переможець ліцейного конкурсу «Кращий навчально-методичний посібник 2016-2017 н.р.».
2017рік. Коноваленко Наталія Михайлівна викладач хімії – «Застосування технології розвиваючого навчання на уроках хімії як шлях розвитку творчої особистості учня ліцею» переможець ліцейного конкурсу «Кращий навчально-методичний посібник 2016-2017 н.р.».
2017рік.Пашкова Світлана .Анатоліївна майстер професійно-практичної підготовки з професії «Тракторист-машиніст с.г. виробництва» - «Технології розвивального навчання на уроках професійно-практичної підготовки призер (ІІ місце) ліцейного конкурсу «Кращий навчально-методичний посібник 2016-2017 н.р.».
2017рік.Шинкарюк Артем Андрійович керівник фізичного виховання «Професійно-прикладна фізична підготовка учнів ПТНЗ» призер (ІІ місце) ліцейного конкурсу «Кращий навчально-методичний посібник 2016-2017 н.р.».
2017рік.Береговий В.Г. викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Тракторист-машиніст с.г. виробництва» та Пашкова Світлана .Анатоліївна майстер професійно-практичної підготовки з професії «Тракторист-машиніст с.г. виробництва»- «Мащення трактора Т – 150К» та «Мащення трактора МТЗ – 80/82» призери (ІІІ місце) ліцейного конкурсу «Кращий навчально-методичний посібник 2016-2017 н.р.».
2017рік. Воляницька Тетяна Іванівна бібліотекар - «Бібліотечний урок – особливий урок» призер (ІІ місце) ліцейного конкурсу «Кращий навчально-методичний посібник 2016-2017 н.р.».
2017рік. Баранюк Людмила .Георгіївна методист та Шупрудько Тетяна Олександрівна голова МК «Обліковець, діловод» – «Методика розробки та застосування робочого зошита з предмету»переможці конкурсу «Посібник для викладачів професійно-теоретичної підготовки з професії».
2017рік. Баранюк Людмила .Георгіївна методист – «Методи врахування індивідуально-психологічних особливостей учнів ПТНЗ у сучасному навчально-виховному процесі» призер (ІІ місце) конкурсу «Посібник для викладачів професійно-теоретичної підготовки з професії».
2017рік.Мартинюк Віта Олександрівна викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Кухар, кондитер» - «Методичні вказівки зі складання технологічних схем приготування страв на допомогу учню» призер (ІІІ місце) конкурсу «Посібник для викладачів професійно-теоретичної підготовки з професії».
2017рік.Поленок Михайло Іванович майстер професійно-практичної підготовки з професії «Тракторист-машиніст с.г. виробництва» переможець (І місце) конкурсу «Майстер виробничого навчання 2016-2017 н.р.».
2017рік.Чегодар Тетяна Анатоліївна майстер професійно-практичної підготовки з професії «Кухар, кондитер» призер (ІІ місце) конкурсу «Майстер виробничого навчання 2016-2017 н.р.».
2017рік.Пашкова Світлана .Анатоліївна майстер професійно-практичної підготовки з професії«Тракторист-машиніст с.г. виробництва» призер (ІІІ місце) конкурсу "Майстер виробничого навчання 2016-17 н. р."