Вівторок, 25.09.2018, 04:59
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Яка з професій найпрестижніша на сьогоднішній день?
Всього відповідей: 392
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Досягнення учнів з 2000 рр

  • 2000 рік – Асмолов Олексій посів ІІІ місце в обласній олімпіаді з предмету «Охорона праці» (викладач Баранюк Л.Г.);

  • 2001 рік - Біндюков Юрій посів ІІІ місце в обласній олімпіаді з предмету «Інформаційні технології в бухгалтерському обліку» (викладач Гула Л.А);

  • 2002 рік - Лук’янов Олександр - ІІ місце в обласній олімпіаді з предмету професійно-теоретичної підготовки «Трактори і автомобілі» (викладач Пономарьов О.А.);

  • 2003 рік Пісоченко Тетяна - ІІ місце в обласній олімпіаді з предмету професійно-теоретичної підготовки «Бухгалтерський облік» (викладач Жабко Н.П.),  Хараїм Вікторія - ІІ місце в обласній олімпіаді з предметуз історії (викладач Поліщук В.В.) Калестрова Ганна ІІ місце в обласній олімпіаді з загальноосвітнього предмету «Математика» (викладач Сорочинська Н.М.);

  • 2004 рік Бостан Руслан учасник Всеукраїнської учнівської олімпіади з енергозбереження та енергоекології (викладач Баранюк Л.Г.);

  • 2006 рік Путімцев Олекасндр - ІІ місце в обласному конкурсі учнівських проектів з математики (викладач Сорочинська Н.М.);

  • 2007 рік Путімцев Олекасндр - І місце в обласному конкурсі та дипломант Всеукраїнського конкурсу орачів (викладач Пономарьов О.А., майстер в./н. Штельмах В.М.); Пасько Людмила - ІІІ місце в обласному конкурсі учнівських проектів з хімії (викладач Коноваленко Н.М.);

На підставі наказу відділу освіти Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області від 29.12.2007р.  №231 «Про підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2007 – 2008 навчальному році» учні ліцею вибороли:

  • Асмолова Тетяна (І курс гр.№137) І місце з історії - викладач Поліщук В.В. та ІІІ місце з фізики - викладач Воловенко К.Е.;
  • Путімцева Олена  (І курс гр.№137) ІІІ місце з зарубіжної   літератури – викладач Сізоненко Н.О.;
  • Ваніна Олена Олена  (І курс гр.№137) ІІІ місце з математики - викладач Сорочинська Н.М.;
  • Зеля Альона (ІІ курс гр.№134) І місце з основ економіки - викладач Баранюк Т.О.;
  • Довгань Андрій, Ковбасюк Ольга, Турубаров Андрій (ІІ курс гр.№130) призери конкурсу проектів з математики  учнівської молоді ПТНЗ Миколаївської області - викладач Сорочинська Н.М.

2008 рік 

  • Лузан Михайло - І місце в обласній олімпіаді з предмету професійно-теоретичної підготовки «Агротехнологія» (викладач Ляховський С.В.); Фурсов Дмитро - ІІ місце в обласному конкурсі учнівських проектів з біології (викладач Баранюк Л.Г.);

  • На підставі наказу відділу освіти Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області від 28.12.2008р.  №218 «Про підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2007 – 2008 навчальному році» учні ліцею вибороли:
  • Асмолова Тетяна (ІІ курс гр.№137) І місце з історії - викладач Поліщук В.В.;
  •  Путімцева Олена  (ІІ курс гр.№137) І місце з основ економіки - викладач Баранюк Т.О.;
  • Мерненко Надія (ІІ курс гр.№137) І місце з  математики - викладач Сорочинська Н.М.;
  • Лагода Марія (ІІ курс гр.№137) ІІ місце з основ економіки - викладач Баранюк (Шупрудько) Т.О.;
  • Буян Ігор (І курс гр.№139) ІІ місце з зарубіжної   літератури – викладач Сізоненко Н.О.;
  • Мірошник Ірина  (ІІІ курс гр.№136) ІІ місце з фізики - викладач Воловенко К.Е.;
  • Агєєв Сергій (ІІІ курс гр.№131) ІІ місце з біології  - викладач Баранюк Л.Г.;
  • Гуцул Олексій (ІІІ курс гр.№131) ІІІ місце з правознавства - викладач Поліщук В.В.;
  • Мотильова Іванна (ІІІ курс гр.№136) ІІІ місце з фізики - викладач Воловенко К.Е..

2009 рік

  •  Асмолова Тетяна - ІІ місце та Путімцева Олена – ІІІ місце в обласній олімпіаді з предмету професійно-теоретичної підготовки «Бухгалтерський облік» (викладач Т.О. Шупрудько (Баранюк ));

  • Зеля Альона (ІІІ курс гр..№134 ) учасник ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових  дисциплін: з основ економіки - викладач Баранюк Т.О.;
  • Асмолова Тетяна (ІІ курс гр..№137  учасник ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових  дисциплін: з історії - викладач Поліщук В.В.;
  • Асмолова Тетяна (ІІ курс гр.№137) - переможниця районного конкурсу «Міс Казанківщини» - керівник гуртка художньої самодіяльності Єманова Н.А..

2010 рік

  •  Лєбєдєва Наталка і Мельничук Марина – ІІ місце в обласному конкурсі учнівських проектів з «Економіка підприємства» (викладач Т.О. Шупрудько (Баранюк ));.
  • На підставі протоколів: №1 від 20.11.10р., №2 від 27.11.10р., №3 від 04.12.10р.,№4 від 11.12.10р., №5 від 18.12.10р. районного відділу освіти Казанківської райдержадміністрації результатів проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2010 – 2011 навчальному році учні:
  • Васюк Галина (І курс гр.№148) та Гнідко Тетяна   (ІІ курс гр.№143)  вибороли друге   та   третє місце з фізики - викладач Воловенко К.Е.;
  • Мігун Ірина, Васюк Галина (І курс гр.№148) та Дроник Ірина, Дроник Вікторія (ІІ курс гр.№144)  відповідно вибороли перші та другі місця з основ економіки - викладач Шупрудько (Баранюк) Т.О.;
  • Снігур Геннадій (І курс гр.№147) – друге місце з математики викладач Котенкова Л.О., 
  • Усова Дарія (ІІІ курс гр.№140) виборола третє місце з астрономії - викладач Воловенко К.Е.;
  • Кулініч Вікторія (Ікурс гр.№148) та Карнаух Ольга (ІІІ курс гр.№139) вибороли третє місце з біології  - викладач Баранюк Л.Г.;
  • Лабюк Марина  та Мігун Ірина (І курс гр.№148)  вибороли відповідно перше і третє  місце   з інформатиці - викладач Сосненко О.О.;
  • Скорик В’ячеслав (І курс гр.№145)  та Мельничук Марина (ІІ курс гр.№144) вибороли відповідно друге і третє  місце  з історії – викладач Поліщук В.В.;
  • Мігун Ірина (І курс гр.№148) та Гуцул Максим (І курс гр.№147) вибороли відповідно перше і третє  місце   з зарубіжної літератури – викладач Сизоненко Н.О.. 
  • Єфремов Кузьма, Пігарьов Андрій, Послушняк Євген (ІІІ курс гр.№135) учасники   ІІ етапу Національного туру Міжнародного конкурсу «Енергія і середовище - 2011» - викладач  біології Баранюк Л.Г..
  • Баранюк Олександр (ІІІ курс гр..№135) Мотильова Іванна (ІІІ курс гр..№136) учасники обласних олімпіад зі спеціальних дисциплін серед учнів ПТНЗ Миколаївської області з предметів «Агротехнологія» та «Облік, калькуляція і звітність».
  • Кулініч Вікторія (ІІ курс гр.№148) переможниця районного конкурсу «Міс Казанківщини».
  • Бень Ірина (І курс гр.№148) призер районного конкурсу «Міс Казанківщини -2010» - керівник гуртка художньої самодіяльності Єманова Н.А..

     

2011 рік

  •  Абрамов Геннадій та Снігур Геннадій - ІІІ місце в обсласному конкурсі учнівських проектів з хімії (Н.М. Коноваленко)  

 З року в рік учні ліцею приймають участь в районних олімпіадах із загальноосвітніх предметів і постійно стають їх переможцями та призерами, зокрема, лише у 2011 році чотирнадцять призових місць вибороли учні І-ІІІ курсів.          

 На підставі наказу відділу освіти Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області від 21.12.2011р.  №209 «Про підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011 – 2012 навчальному році» учні ліцею вибороли:

  • Дроник Вікторія (ІІІ курс гр.№144) ІІІ місце з астрономії - викладач Воловенко К.Е.;
  •  Дроник Ірина (ІІІ курс гр.№144) ІІ місце з основ правових знань – викладач Баранюк Л.І.;
  • Жужуленко Юлія (ІІІ к. гр.№144) І місце з основ правових знань – викладач Баранюк Л.І.;
  • Кучеренко Віктор (ІІІ курс гр.№144)  І місце з економіки – викладач Шупрудько Т.О.;
  • Васюк Галина (ІІ курс гр.№148) виборола ІІІ місце з географії викладач - Поліщук В.В.;
  • Мігун Ірина (ІІ курс гр.№148) ІІІ місце з  світової літератури - викладач Сізоненко Н.О.; 
  • Молчанова Марія (ІІ курс гр.№148) ІІІ місце з математики – викладач Тарановська Л.О.;
  • Матіяш Яна (ІІ курс гр.№148)  ІІ  місце з екології – викладач Баранюк Л.Г.;
  • Рябошапка Ігор учень (ІІ курс гр.№148) ІІ місце з історії - Поліщук В.В.;
  • Снігур Геннадій (ІІ курс гр.№147) І місце з інформатики – викладач Сосненко О.О.;
  • Чолак Наталія (ІІ курс гр.№148) І місце з екології – викладач Баранюк Л.Г. та ІІ місце у ІІ  етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.Т.Шевченка – викладач Степанова С.В.
  • Гамідова Ірина (І курс гр.№150) ІІІ місце з  світової літератури та економіки - викладачі Сізоненко Н.О. та Шупрудько Т.О.; 
  • Кічула Тетяна  (І курс гр.№150)  ІІ місце з  хімії – викладач Коноваленко Н.М.;
  • Абрамов Геннадій та Снігур Геннадій (учні ІІ курсу групи №147)  посіли ІІІ місце у обласному конкурсі на кращий творчий проект з хімії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Мколаївської області – викладач Коноваленко Н.М.;
  • Торчило  Володимир (ІІІ курс гр. № 138) ІV місце  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Миколаївської області з професії «Слюсар з ремонту с.г. машин і устаткування» - викладач Булаш С.А., майстер в.н. Пашкова С.А.;
  • Єрофєєва Юлія (ІІІ курс гр.№139)  V місце  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Миколаївської області з професії «Кондитер» - викладач Тропольська К.С., майстер в.н. Тарасюк Л.В..

  2012 рік. На підставі наказу відділу освіти Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області від 24.12.2012р.  №246 «Про підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012 – 2013 навчальному році» призерами стали учні:

  • -  Лабюк Марина (ІІІ курс гр.№148)  ІІ місце з правознавства – викладач Баранюк Л.І.;
  • -  Василенко Наталія (І курс гр.№155) ІІІ місце з  правознавства – викладач Баранюк Л.І.;
  • - Рощик Людмила (І курс гр.№155) ІІ місце з економіки – викладач Шупрудько Т.О.;
  • - Березняк Алла (ІІ курс гр.№151) ІІ м. з  світової літератури - викладач Сізоненко Н.О.; 
  • - Слободзян Олена  (І курс гр.№155) ІІІ м. з  світової літератури - викладач Сізоненко Н.О.; 
  • - Галахут Крістіна  (ІІІ курс гр.№148)  ІІІм. з інформатики – викладач Сосненко О.О.;
  • - Рязанова Світлана (ІІ курс гр.№151)  ІІІм. з екології – викладач Коноваленко Н.М.;
  • - Василенко Наталія (І курс гр.№155)  ІІІм . з історії  – викладач Федоренко С.М.;
  • - Чикачков Антон (І курс гр.№152)  ІІІм. з географії – викладач Федоренко С.М..
  • - Березняк Алла (ІІ курс гр.№151)  ІV місце  ІІ етапу обласної олімпіади  із спеціальної дисципліни «Бухгалтерський облік» - викладач Дика О.М.;
  • - Гнідко Тетяна (ІІІ курс гр. №143) ІV місце  ІІ етапу обласної олімпіади  із спеціальної дисципліни «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» професії «Кухар».

2013 рік.

  •  На підставі наказу відділу освіти Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області від 24.12.2012р.  №246 «Про підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013 – 2014 навчальному році», призерами стали учні:
  • -  Березняк Алла (ІІІ курс гр.№151)  ІІІ місце з української мови та літератури – викладач Степанова С.В.; ІІ місце з екології – викладач Коноваленко Н.М.;

  • - Василенко Наталія (І курс гр.№155) виборола ІІ місце  з економіки – викладач Шупрудько Т.О.;  ІІІ місце  з світової літератури та ІІІ місце  з правознавства - викладач Сізоненко Н.О.;

  • - Кунцевич Вікторія (І курс гр.№159) виборола  ІІ місце з математики – викладач  Тарановська Л.О.; ІІІ місце з біології – викладач Коноваленко Н.М.; 

  • - Куковицька Аліна (ІІІ курс гр.№151)  ІІІ місце з астрономії – викладач Воловенко К.Е.;

  • - Чикачков Антон (ІІ курс гр.№152) ІІІ місце з фізичної культури – викладач Шинкарюк А.А..

  • - Куковіцька Аліна (ІІІ курс гр.№151)  ІІІ місце обласної олімпіади «Безпека життєдіяльності»  серед учнів загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ Миколаївської області – викладачі Береговий В.Г., Коноваленко Н.М., Сізоненко Н.О.;

  • - Чикачков Антон (ІІ курс гр.№152) дипломант  обласної олімпіади «Безпека життєдіяльності» серед учнів загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ Миколаївської області – викладачі Береговий В.Г., Коноваленко Н.М., Сізоненко Н.О.;

  • - Литвинчук Андрій (ІІ курс гр.№154) ІІІ місце конкурсу серед учнів ПТНЗ Миколаївської області «Червона троянда» та ІІ місце обласного конкурсу «Пшеничне перевесло» серед закладів культури  (від Казанківського районного будинку культури);

  • - Вознік Андрій  (ІІІ курс гр.№145) ІV місце  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії  «Тракторист-машиніст сільськогосподарського  виробництва».

 

2014 рік. 

  •  Король Максим (гр. №37) ІІ місце ІІ етапу  обласної олімпіади   зі спеціальних дисциплін серед учнів ПТНЗ Миколаївської області з будівельного креслення професії «Муляр»;  
  • - Єремчук Дмитро (ІІІ курс гр.№149) ІІІ місце  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії  «Тракторист-машиніст сільськогосподарського  виробництва».
  • - Кічула Тетяна (ІІІ курс гр.№150)  ІV місце ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар»;
  • - Литвинчук Андрій (ІІІ курс гр.№154) ІІ місце конкурсу серед учнів ПТНЗ Миколаївської області «Червона троянда»;

      На підставі наказу відділу освіти Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області від 30.12.2014р.  №269 «Про підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014 – 2015 навчальному році» призерами стали учні:

  • -  Василенко Наталія (ІІІ курс гр.№155)  ІІІ місце з української мови та літератури – викладач Кваша Т.В.;
  • - Ахалая Гіві (І курс гр. №160) )  ІІІ місце з фізики – викладач Воловенко К.Е.;
  • - Мусюхіна Анастасія (ІІІ курс гр.№161) ІІІ місце з історії – викладач Федоренко С.М..
  •  - Чикачков Антон  (ІІІ курс гр. №152) ІІ місце обласної олімпіади   «Безпека життєдіяльності» управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради серед учнів загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ Миколаївської області.
  • -  Ахалая Гіві (І курс гр. №160)  нагороджений грамотою управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради за оригінальне вирішення питань особистої безпеки  серед учнів загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ Миколаївської області.  

2015 рік.

  •  Чикачков Антон (ІІІ курс гр.№151)  виборов ІІ місце в обласній олімпіаді з питань «Безпека життєдіяльності»   серед учнів загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ Миколаївської області – викладачі Береговий В.Г., Коноваленко Н.М;
  •  Ахалая Гіві (І курс гр.№160)  дипломант обласної олімпіади з питань «Безпека життєдіяльності»,  нагороджений грамотою   за оригінальне вирішення питань особистої безпеки в сучасному суспільстві – викладачі Береговий В.Г., Коноваленко Н.М..  
  • Чикачков Антон (ІІІ курс гр.№151) призер (ІІ місце)  обласної олімпіади   зі спеціальних дисциплін серед учнів ПТНЗ Миколаївської області з предмету «Трактори» - викладач Євдокімов М.М.;
  • Гнідко Наталія (ІІІ курс гр.№153) учасник (ІV місце) олімпіади з предмету «Устаткування підприємств громадського харчування» - викладач Мартинюк В.О.. 
  • Чудновцев Євген (ІІІ курс гр.№151) призер (ІІ місце) обласного конкурсу фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» - викладач Булвш С.А..
  • Караченцев Олександр (ІІІ курс гр.№151) учасник (ІV місце) у конкурсі фахової майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів категорії В, С1» - викладач Береговий В.Г., майстер в.н. Тарановський І.І...  
  •  Литвинчук Андрій (ІІІ курс гр.№153) призер (ІІ місце) конкурсу серед ПТНЗ Миколаївської області «Червона троянда».
  •  Грушко Олександр, Козлова Дарія (І курс гр.№39) та Караченцев Олександр, Перепадін Віталій (ІІІ курс гр.№151)  призери (ІІІ місце) у обласному конкурсі учнівських проектів з професій будівельного профілю та транспорту серед учнів ПТНЗ Миколаївської області.
  • Литвинчук Андрій (ІІІ курс гр.№153), Коробова Олена та Мусюхіна Анастасія (І курс гр.№161) отримали сертифікати учасників навчально-практичної конференції обласного центру по роботі зі здібною молоддю Миколаївської області.   
  • Ахалая Гіві, учень  (ІІ курс гр.№160) призер (ІІІ місце) обласного конкурсу учнівських проектів краєзнавчої тематики «Моя Миколаївщина: край мій любий» серед учнів ПТНЗ Миколаївської області – викладач історії Федоренко С.М..
  • На підставі наказу відділу освіти Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області від 06.01.2016. №4 «Про підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015 – 2016 навчальному році» призерами стали учні:
  • Вербова Діана (ІІІ курс гр.№159) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії - викладач Сосненко О.О..
  • Ахалая Гіві (ІІ курс гр.№160) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики - викладач Сосненко О.О..
  • Бондаренко Маргарита (І курс гр.№165) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики - викладач Тарановська Л.О..
  • Вежновець Ольга (ІІІ курс гр.№158) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ правових знань  - викладач Сізоненко Н.О..

2016 рік. 

  • Бондаренко Маргарита (ІІ курс гр.№165)  учасниця у обласній навчально-практичній конференції: «Психолого-педагогічні умови формування та розвитку   обдарованості учнівської молоді» отримала сертифікат обласного центру по роботі зі здібною молоддю Миколаївської області – викладач Мартинюк В.О...
  •  Ахалая Гіві (ІІ курс гр.№160) дипломант обласної олімпіади з питань «Безпека життєдіяльності», нагороджений грамотою – майстер в.н. Пашкова С.А..
  • Ахалая Гіві(ІІ курс гр.№160) переможець ліцейного конкурсу  «Найкращий інтелектуал ліцею».
  • Полякова Вікторія (ІІІ курс гр.№162) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури - викладач Кваша Т.В..
  • Лосіцький Павло (І курс гр.№166) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики - викладач Тарановська Л.О..
  • Бондаренко Маргарита (ІІ курс гр.№165) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій  - викладач Сосненко Н.О..
  • Файзулін Роман (ІІ курс гр.№163) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ правових знань - викладач Сізоненко Н.О..
  • Вербова  Діана  учасник  4м. ІІ етапу  обласної олімпіади  з предмета професійно-теоретичної підготовки «Діловодство» - викладач Шупрудько Т.О..
  • Футбольна команда «Ліцей:  виграла:
  • Чемпіонат Миколаївської області з футболу.
  •  Кубок Миколаївської області з футболу.
  • Кубок зимової першості з футболу ім. Саковича м.Кривий Ріг.
  •  Чемпіонат зимової першості з мініфутболу м.Кривий Ріг.
  •  Районний турнір на приз газети «Голос Казанківщини». 

2017 рік

  •  Полякова Вікторія (ІІІ курс гр.№162) учасник (4м.) ІІ етапу  обласної олімпіади  з предмета «Українське ділове мовлення» - викладач Кваша Т.В..
  • Ахалая Гіві (ІІІ курс гр.№160) учасник (4м.) ІІ етапу  обласної олімпіади  з предмету професійно-теоретичної підготовки  «Трактори»  - викладач Береговий В.Г..
  • Бондаренко Маргарита (ІІІ курс  гр.№165) призер (ІІ місце) VІІ обласного конкурсу української патріотичної сучасної поезії ім. Валерія Бойченко – викладач Гончаренко С.В..
  • Гашевська Діана (ІІІ курс гр.№165) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з предмету «Біологія» – викладач Коноваленко Н.М..
  •  Косяков Богдан (І курс гр.№168) призер (ІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з предмету «Правознавство» - викладач Сізоненко Н.О. 
  • Косяков Богдан (І курс гр.№168) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіади з предмету  «Математика» – викладач   Тарановська Л.О..
  • Лосіцький Павло (ІІ курс гр.№166) призер (ІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіади з предмету «Інформаційні технології»  – викладач  Сосненко О.О..
  •  Лосіцький Павло (ІІ курс гр.№166) призер (ІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з предмету «Економіка» – викладач   Баранюк Т.О..
  • Бондаренко Маргарита (ІІІ курс  гр.№165) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з предмету «Інформаційні технології»  – викладач  Сосненко О.
  • Файзулін Роман (ІІІ курс гр.№163) призер (ІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з предмету «Екологія» – викладач Коноваленко Н.М..
  • Футбольна команда «Ліцей:виграла:
  • Кубок зимової першості з футболу ім. Саковича м. Кривий Ріг.
  • Чемпіонат зимової першості з мініфутболу м. Кривий Ріг.
  • Районний турнір на приз газети «Голос Казанківщини».
  • Готра Наталія (І курс гр.№169) учасник обласного конкурсу сучасної пісні «Голос Миколаївщини» серед вихованців ПТНЗ.
  • Дует Готра Наталія  та  Долга Діана (І курс гр.№169) учасники ХХІ обласного конкурсу української патріотичної пісні «Червона калина»
  • Змагання з легкої атлетики серед учнів ПТНЗ в залік ХІІ обласних Молодіжних спортивних ігор. За результатами змагань учні ліцею зайняли :

             І місце –Готра Наталя (біг на 200м.);

             ІІ місце – Готра Наталя (метання ядра);

             ІІ місце – Лабюк Віталій (біг 400 м.);

             ІІ місце – Прокопенко Станіслав (метання ядра).

Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі сайту

Неофіційний сайт Казанківського району!


Казанківський ПАЛ © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz