За час існування Казанківського ПТНЗ досягнуті значні успіхи у підготовці спеціалістів сільського господарства. Неодноразово наші випускники ставали переможцями у різних змаганнях, конкурсах, олімпіадах.
У 1972 році випускниця Казанківського СПТУ №11 Заблодцька Людмила зайняла перше місце в області серед молоді у змаганнях на кращого орача. Цього ж року, вона брала участь в змаганнях на першість України, де завоювала призове ІІІ місце. Будучи механізатором колгоспу ім..Петровського, Людмила Заблодцька за клопотанням ЦК ВЛКСМ приймала участь у Міжнародних змаганнях жінок – механізаторів, які у 1974р. проходили в Югославії, де стала дипломантом.
У 1979 році інженерно – педагогічний колектив у складі старшого викладача Горбунова Петра Потаповича, викладача Пашкова Миколи Гавриловича, майстрів виробничого навчання Бойчука Миколи Васильовича, Геринскаса Броніслава Бенедиктовича, Трощинського Бориса Дмитровича, Пономарьова Анатолія Ларіоновича, Онищенка Михайла Леонтійовича вивчив досвід роботи Архангельського училища Херсонської області по організації учнівських механізованих загонів для проходження виробничої практики в умовах виробництва. На той час створили учнівський мехзагін "Гвардієць”, який складався з двох комбайнів, на яких працювали 10 учнів ІІІ курсу на чолі з майстром в/н М.В.Бойчуком. Мехзагін включився у змагання з кращими мехзагонами району. Кожним комбайном «Колос» було скошено понад 200 га зернових на полях учбового господарства та колгоспу «Заповіт Ілліча». Про наших учнів Качалабу Сергія, Ганжу Миколу та Драча Миколу було написано в газеті "Правда”, а також показано їх наполегливу працю під час жнив по українському телебаченню в програмі "Жнива – 79”.
У 1980 році створено ще один мехзагін "Комсомолець”, на чолі з майстром в/н Б.Б.Геринскасом, який працював у колгоспі "Заповіт Ілліча” де знов прославились наші учні, зокрема Бень Іван і Булка Віктор, які були нагороджені Грамотою обласної Ради народних депутатів за найвищі показники на жнивах серед комсомольсько – молодіжних загонів.
У 1980 році наші учні Мордас Микола і Булка Віктор зайняли відповідно І та ІІ місця в обласних змаганнях на кращого орача, що проходили у Березнегуватому, а згодом ( у цьому таки ж році) М Мордас зайняв ІІ місце в Україні (змагання проходили у Вінницькій області ) і був відібраний в команду молодих механізаторів від України. Всесоюзні змагання проходили у Казахстані і Микола потрапив у десятку найкращих.
У 1981 – 1982 роках учнівські мехзагони "Гвардієць” і "Комсомолець” за натхнену працю на жнивах та найбільші намолоти зерна серед молодіжних мехзагонів Казанківщини нагороджені Грамотами райкому компартії України райвиконкому, а також двічі (1981,1982 р.р.) отримали Привітальні листи від космонавтів СРСР (листи зберігаються в музеї ліцею).
Життя не стоїть на місці. Відбулися грандіозні зміни у суспільному житті нашої держави, які зачепили і систему освіти в Україні. На початку 90-х в країні проведенню учнівських конкурсів, олімпіад, змагань тодішньою владою недостатньо приділялося уваги. Починаючи з початку ХХІ століття робота із здібними та обдарованими дітьми набрала нових розмахів. Під керівництвом досвідчених викладачів учні почали займатися науково-пошуковою та дослідницькою роботою. Вони створюють учнівські проекти, творчі роботи, розробляють сценарії свят, пишуть вірші, активні учасники науково-теоретичних конференцій та конкурсів, співають і танцюють, виборюють призові місця у спортивних змаганнях.
З року в рік наші учні приймають активну участь в обласних конкурсах професійної майстерності, олімпіадах, змаганнях і стають їх переможцями та призерами, зокрема: