Вівторок, 20.08.2019, 10:57
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Яка з професій найпрестижніша на сьогоднішній день?
Всього відповідей: 410
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Досягнення учнів з 2018р

2018 рік

  • 11.10.2018 рік. Обласні змагання (м. Миколаїв) з легкої атлетики серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Команда у кількості 7 чоловік гідно виступила і зайняла почесне загальнокомандне ІІІ місце у складі:
  1. Перевозчиков Євгеній (І курс гр.№170).
  2. Касіян Іван (І курс гр.№170).
  3. Симоненко Максим (ІІІ курс гр.№166).
  4. Мулява Марина (І курс гр.№171).
  5. Карпов Євгеній (ІІІ курс гр.№166).
  6. Готра Наталія (ІІ курс гр.№169).
  7. Нагорняк Анастасія (І курс гр.№171).
  8. Безотєчество Сніжана (І курс гр.№171).
  •  На підставі наказу відділу освіти, молоді та спорту Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області від 29.12.2017р.  №307 «Про підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017 – 2018 навчальному році» призерами стали учні:
  1. Гашевська Діана  ІІІ місце предмет «Біологія» – викладач Коноваленко Наталія Михайлівна спеціаліст вищої категорії.
  2. Косяков Богдан ІІ місце предмет «Правознавство» - викладач Сізоненко Наталія Олексіївна спеціаліст вищої категорії; ІІІ місце предмет «Математика» – викладач   Тарановська Людмила Олегівна спеціаліст І категорії.
  3. Лосіцький Павло ІІ місце предмет «Інформаційні технології»  – викладач  Сосненко Олена Олександрівна спеціаліст ІІ категорії; ІІІ  місце предмет «Економіка» Баранюк Тетяна Олександрівна спеціаліст вищої категорія.
  4. Бондаренко Маргарита ІІІ місце предмет «Інформаційні технології»  – викладач  Сосненко Олена Олександрівна спеціаліст ІІ категорії.
  5. Файзулін Роман  ІІ місце предмет «Екологія» – викладач Коноваленко Наталія Михайлівна спеціаліст вищої категорії.
  • Перше загальнокомандне місце у ХVІІІ спортивних іграх з тенісу серед ЗОШ Казанківської ОТГ виборола команда ліцеїстів у складі:

1.  Пустовий Олександр (ІІІ курс гр.№164).

2.  Долга Діана (І курс гр.№169 гр.)

3. Прокопенко Станіслав (ІІІ курс гр.№163 гр.)

  • 04.05.2018 рік. У районних змаганнях з легкої атлетики учні Казанківського  ПАЛ разом з керівником фізичного виховання Васильєвим Г. Г., прийняли активну участь та вибороли І командне місце у складі:
  1. Клімова Марина (І курс гр.№169)
  2. Долга Діана (І курс гр.№169 гр.)
  3. Густєй Альона (І курс гр.№169 гр.)
  4. Прокопенко Станіслав (ІІІ курс гр.№163 гр.)
  5. Лабюк Віталій (І курс гр.№168 гр.)
  6. Коваленко Андрій. (168 гр.).
  • · 06.05.2018р. Пустовий Олександр (учень ІІІ курсу гр.. №163) в м. Миколаєві у напівмарафоні з бігу під лозунгом «Надежное место счастливых моментов» взяв участь на  дистанції 5км та отримав пам’ятну медаль від засновника напівмарафону народного депутата Верховної ради України Андрія Вадатурського.

  • 06-07 червня 2018 року Алєксєєва Вікторія 165 гр.,  учасниця обласної навчально-практичної конференції обласного центру по роботі зі здібною молоддю ПТНЗ області за темою «Творчий потенціал молоді як фактор стратегічного розвитку суспільства», нагороджена сертифікатом. 

2019 рік 

·   На підставі наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Миколаївської області від 10.01.2019р. №3 «Про підсумки спільного проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів в закладах освіти Казанківського району у 2018-2019 навчальному році» призерами стали учні ліцею:

1. Клімов Олександр (І курс, гр..№170)  ІІ місце фізика – викладач Сосненко О.О. спеціаліст ІІ категорії, ІІІ місце географія – викладач Федоренко С.М. спеціаліст ІІ категорії.

2. Косяков Богдан (ІІ курс, гр..№168) – ІІІ місце математика – викладач   Тарановська Л.О. спеціаліст І категорії.

3. Лосіцький Павло (ІІІ курс, гр..№166) – ІІ місце математика– викладач   Тарановська Л.О. спеціаліст І категорії, ІІІ місце інформаційні технології фізика – викладач Сосненко О.О. спеціаліст ІІ категорії.

4. Удод Діана (ІІІ курс, гр..№167) – ІІ місце біологія – викладач Баранюк Л.Г. спеціаліст вищої категорії.;

5. Просенюк Надія (ІІІ курс, гр..№167) – ІІ місце екологія– викладач Баранюк Л.Г. спеціаліст вищої категорії.

  • 2019 рік  Лосіцький Павло (ІІІ курс гр.№166) І місце у II етапі обласної олімпіади з предмету «Правила дорожнього руху» професії Водій автотранспортних засобів (категорії «С», «С1») серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області.
  • 2019 рік  Долженко Микита (ІІІ курс гр.№166) І місце у II етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі сайту

Неофіційний сайт Казанківського району!


Казанківський ПАЛ © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz