П`ятниця, 26.02.2021, 03:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Яка з професій найпрестижніша на сьогоднішній день?
Всього відповідей: 476
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Молодь – за здоровий спосіб життя

Молодь – за здоровий спосіб життя

   З давніх давен український народ найголовнішою цінністю у житті вважав здоров’я. Навіть, вітаючись і прощаючись, люди бажали одне одному здоров’я: „Здоровенькі були!”, „Дай, Боже, здоров’я”, „ Доброго здоров’я”,  „Бувайте здорові” тощо.

   А скільки прислів’їв та висловів про здоров’я! Як от: „У здоровому тілі – здоровий дух”, „Бережи одяг поки новий, а здоров’я – поки молодий”, „Щоб стати здоровим, потрібно докласти зусиль”, ”Здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, але й стан найбільшого фізичного, психологічного та соціального благополуччя”. Так, дійсно, здоров’я – обов’язкова умова життя кожної людини. Здоров’я – це скарб, яким наділила нас природа і який слід оберігати.

   Чи часто ми замислюємося над тим, яке значення має для нас здоров’я? Мабуть, тільки тоді , коли втрачаємо його…

   На сьогоднішній день в Україні склалася дуже невтішна картина щодо стану здоров’я нації: 

- смертність перевищує народжуваність майже вдвічі;

- набирають сили туберкульоз, венеричні хвороби та СНІД;

- зростає кількість онкологічних та серцево – судинних захворювань;

- стрімко поширюються шкідливі звички серед неповнолітніх: паління, алкоголізм та наркоманія.

     Чи часто ми замислюємося над тим, яке значення має для нас здоров’я?  Що ж таке здоров’я?  ”Здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, але й стан найбільшого фізичного, психологічного та соціального благополуччя”. Так, дійсно, здоров’я – обов’язкова умова життя кожної людини. Здоров’я – це скарб, яким наділила нас природа і який слід оберігати. На жаль, часто люди це розуміють, коли втрачають його..

    Проблема ведення здорового способу життя є надзвичайно актуальною на сьогоднішній день, а особливо важливим є здоров’я дітей і молоді. За оцінками фахівців, близько 75% хвороб у дорослих є наслідком умов життя в дитячому й підлітковому віці. Особливу роль у формуванні здорового способу життя, профілактиці негативних звичок серед дітей відіграють навчальні заклади..

    Сьогодні першочерговими завданнями кожного педагогічного колективу є - виховання свідомого та відповідального ставлення учнів до власного здоров’я і здоров’я інших людей як важливої умови повноцінного життя і успішного навчання

   Завжди пам’ятаємо, що здоровому завжди здорово!

   Здоров’я – джерело щастя, радості й повноцінного життя.
Роль спорту в нашому житті

 

   Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Він часто приносить людям масу позитивних емоцій.

   Наприклад, при перемозі улюбленої команди або при досягненні людиною якогось результату в ньому.

   А яку роль у вашому житті відіграє спорт? Є люди, які вважають його нераціональною витратою часу, інші люди не бачать свого життя без спорту , і їх, на велике щастя, більше ніж перших.

   Причому кожен з них може мати різне ставлення до спорту: хтось вважає за краще дивитися його по телевізору, хтось віддає перевагу просто займатися яким-небудь видом спорту або загально-фізичною підготовкою, ну а для когось спорт – це засіб існування. Серед останніх можуть бути діючі спортсмени, тренери, лікарі, директори різних спортивних товариств, піклувальники спорту та ін. І кожен з них вносить свій внесок у розвиток спорту на нашій планеті.

   Хотілося б зазначити, що найбільш для людини корисним, так як і для суспільства є саме заняття спортом. І багато в чому це зумовлено тим, що люди, не дивлячись на успіхи в науці, деградують самі по собі, звичайно, при цьому в певних якостях воно ростуть. Люди намагаються спростити собі життя. У зв’язку з розвитком техніки фізична праця для людини перестає мати значення. Люди в порівнянні зі своїми далекими предками стають більш немічними і тут ще до всього іншого на них дуже погано можуть впливати такі спокуси, як алкоголь, тютюн і наркотики. І вкрай не бажано піддаватися цим спокусам. І в цьому чудову роль для людини може відіграти заняття спортом, тому що він прямо протилежний цим злим факторам і спокійно може служити альтернативою, яка не дасть людині стати алкоголіком, курцем і наркоманом.

Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архів записів
Друзі сайту

Неофіційний сайт Казанківського району!


Казанківський ПАЛ © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz