Середа, 15.08.2018, 12:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Яка з професій найпрестижніша на сьогоднішній день?
Всього відповідей: 390
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Досягнення учнів

Досягнення учнів
 
      За час існування Казанківського ПТНЗ досягнуті значні успіхи у підготовці спеціалістів сільського господарства. Неодноразово наші випускники ставали переможцями у різних змаганнях, конкурсах, олімпіадах.
      У 1972 році випускниця Казанківського СПТУ №11 Заблодцька Людмила зайняла перше місце в області серед молоді у змаганнях на кращого орача. Цього ж року, вона брала участь в змаганнях на першість України, де завоювала призове ІІІ місце. Будучи механізатором колгоспу ім..Петровського, Людмила Заблодцька за клопотанням ЦК ВЛКСМ приймала участь у Міжнародних змаганнях жінок – механізаторів, які у 1974р. проходили в Югославії, де стала дипломантом.
      У 1979 році інженерно – педагогічний колектив у складі старшого викладача Горбунова Петра Потаповича, викладача Пашкова Миколи Гавриловича, майстрів виробничого навчання Бойчука Миколи Васильовича, Геринскаса Броніслава Бенедиктовича, Трощинського Бориса Дмитровича, Пономарьова Анатолія Ларіоновича, Онищенка Михайла Леонтійовича вивчив досвід роботи Архангельського училища Херсонської області по організації учнівських механізованих загонів для проходження виробничої практики в умовах виробництва. На той час створили учнівський мехзагін "Гвардієць”, який складався з двох комбайнів, на яких працювали 10 учнів ІІІ курсу на чолі з майстром в/н М.В.Бойчуком. Мехзагін включився у змагання з кращими мехзагонами району. Кожним комбайном «Колос» було скошено понад 200 га зернових на полях учбового господарства та колгоспу «Заповіт Ілліча». Про наших учнів Качалабу Сергія, Ганжу Миколу та Драча Миколу було написано в газеті "Правда”, а також показано їх наполегливу працю під час жнив по українському телебаченню в програмі "Жнива – 79”.
      У 1980 році створено ще один мехзагін "Комсомолець”, на чолі з майстром в/н Б.Б.Геринскасом, який працював у колгоспі "Заповіт Ілліча” де знов прославились наші учні, зокрема Бень Іван і Булка Віктор, які були нагороджені Грамотою обласної Ради народних депутатів за найвищі показники на жнивах серед комсомольсько – молодіжних загонів.
      У 1980 році наші учні Мордас Микола і Булка Віктор зайняли відповідно І та ІІ місця в обласних змаганнях на кращого орача, що проходили у Березнегуватому, а згодом ( у цьому таки ж році) М Мордас зайняв ІІ місце в Україні (змагання проходили у Вінницькій області ) і був відібраний в команду молодих механізаторів від України. Всесоюзні змагання проходили у Казахстані і Микола потрапив у десятку найкращих.
      У 1981 – 1982 роках учнівські мехзагони "Гвардієць” і "Комсомолець” за натхнену працю на жнивах та найбільші намолоти зерна серед молодіжних мехзагонів Казанківщини нагороджені Грамотами райкому компартії України райвиконкому, а також двічі (1981,1982 р.р.) отримали Привітальні листи від космонавтів СРСР (листи зберігаються в музеї ліцею).
      Життя не стоїть на місці. Відбулися грандіозні зміни у суспільному житті нашої держави, які зачепили і систему освіти в Україні. На початку 90-х в країні проведенню учнівських конкурсів, олімпіад, змагань тодішньою владою недостатньо приділялося уваги. Починаючи з початку ХХІ століття робота із здібними та обдарованими дітьми набрала нових розмахів. Під керівництвом досвідчених викладачів учні почали займатися науково-пошуковою та дослідницькою роботою. Вони створюють учнівські проекти, творчі роботи, розробляють сценарії свят, пишуть вірші, активні учасники науково-теоретичних конференцій та конкурсів, співають і танцюють, виборюють призові місця у спортивних змаганнях.
      З року в рік наші учні приймають активну участь в обласних конкурсах професійної майстерності, олімпіадах, змаганнях і стають їх переможцями та призерами, зокрема:
  • 2000 рік – Асмолов Олексій посів ІІІ місце в обласній олімпіаді з предмету «Охорона праці» (викладач Баранюк Л.Г.);
  • 2001 рік - Біндюков Юрій посів ІІІ місце в обласній олімпіаді з предмету «Інформаційні технології в бухгалтерському обліку» (викладач Гула Л.А);
  • 2002 рік - Лук’янов Олександр - ІІ місце в обласній олімпіаді з предмету професійно-теоретичної підготовки «Трактори і автомобілі» (викладач Пономарьов О.А.);
  • 2003 рік Пісоченко Тетяна - ІІ місце в обласній олімпіаді з предмету професійно-теоретичної підготовки «Бухгалтерський облік» (викладач Жабко Н.П.),  Хараїм Вікторія - ІІ місце в обласній олімпіаді з предметуз історії (викладач Поліщук В.В.) Калестрова Ганна ІІ місце в обласній олімпіаді з загальноосвітнього предмету «Математика» (викладач Сорочинська Н.М.);
  • 2004 рік Бостан Руслан учасник Всеукраїнської учнівської олімпіади з енергозбереження та енергоекології (викладач Баранюк Л.Г.);
  • 2006 рік Путімцев Олекасндр - ІІ місце в обласному конкурсі учнівських проектів з математики (викладач Сорочинська Н.М.);
  • 2007 рік Путімцев Олекасндр - І місце в обласному конкурсі та дипломант Всеукраїнського конкурсу орачів (викладач Пономарьов О.А., майстер в./н. Штельмах В.М.); Пасько Людмила - ІІІ місце в обласному конкурсі учнівських проектів з хімії (викладач Коноваленко Н.М.);
  • На підставі наказу відділу освіти Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області від 29.12.2007р.  №231 «Про підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2007 – 2008 навчальному році» учні ліцею вибороли:
  • Асмолова Тетяна (І курс гр.№137) І місце з історії - викладач Поліщук В.В. та ІІІ місце з фізики - викладач Воловенко К.Е.;
  • Путімцева Олена  (І курс гр.№137) ІІІ місце з зарубіжної   літератури – викладач Сізоненко Н.О.;
  • Ваніна Олена Олена  (І курс гр.№137) ІІІ місце з математики - викладач Сорочинська Н.М.;
  • Зеля Альона (ІІ курс гр.№134) І місце з основ економіки - викладач Баранюк Т.О.;
  • Довгань Андрій, Ковбасюк Ольга, Турубаров Андрій (ІІ курс гр.№130) призери конкурсу проектів з математики  учнівської молоді ПТНЗ Миколаївської області - викладач Сорочинська Н.М.
     
  • 2008 рік Лузан Михайло - І місце в обласній олімпіаді з предмету професійно-теоретичної підготовки «Агротехнологія» (викладач Ляховський С.В.); Фурсов Дмитро - ІІ місце в обласному конкурсі учнівських проектів з біології (викладач Баранюк Л.Г.);
  • На підставі наказу відділу освіти Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області від 28.12.2008р.  №218 «Про підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2007 – 2007 навчальному році» учні ліцею вибороли:
  • Асмолова Тетяна (ІІ курс гр.№137) І місце з історії - викладач Поліщук В.В.;
  •  Путімцева Олена  (ІІ курс гр.№137) І місце з основ економіки - викладач Баранюк Т.О.;
  • Мерненко Надія (ІІ курс гр.№137) І місце з  математики - викладач Сорочинська Н.М.;
  • Лагода Марія (ІІ курс гр.№137) ІІ місце з основ економіки - викладач Баранюк (Шупрудько) Т.О.;
  • Буян Ігор (І курс гр.№139) ІІ місце з зарубіжної   літератури – викладач Сізоненко Н.О.;
  • Мірошник Ірина  (ІІІ курс гр.№136) ІІ місце з фізики - викладач Воловенко К.Е.;
  • Агєєв Сергій (ІІІ курс гр.№131) ІІ місце з біології  - викладач Баранюк Л.Г.;
  • Гуцул Олексій (ІІІ курс гр.№131) ІІІ місце з правознавства - викладач Поліщук В.В.;
  • Мотильова Іванна (ІІІ курс гр.№136) ІІІ місце з фізики - викладач Воловенко К.Е..
  • 2009 рік Асмолова Тетяна - ІІ місце та Путімцева Олена – ІІІ місце в обласній олімпіаді з предмету професійно-теоретичної підготовки «Бухгалтерський облік» (викладач Т.О. Шупрудько (Баранюк ));
  • Зеля Альона (ІІІ курс гр..№134 ) учасник ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових  дисциплін: з основ економіки - викладач Баранюк Т.О.;
  • Асмолова Тетяна (ІІ курс гр..№137  учасник ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових  дисциплін: з історії - викладач Поліщук В.В.;
  • Асмолова Тетяна (ІІ курс гр.№137) - переможниця районного конкурсу «Міс Казанківщини» - керівник гуртка художньої самодіяльності Єманова Н.А..
  • 2010 рік Лєбєдєва Наталка і Мельничук Марина – ІІ місце в обласному конкурсі учнівських проектів з «Економіка підприємства» (викладач Т.О. Шупрудько (Баранюк ));.
  • На підставі протоколів: №1 від 20.11.10р., №2 від 27.11.10р., №3 від 04.12.10р.,№4 від 11.12.10р., №5 від 18.12.10р. районного відділу освіти Казанківської райдержадміністрації результатів проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2010 – 2011 навчальному році учні:
  • Васюк Галина (І курс гр.№148) та Гнідко Тетяна   (ІІ курс гр.№143)  вибороли друге   та   третє місце з фізики - викладач Воловенко К.Е.;
  • Мігун Ірина, Васюк Галина (І курс гр.№148) та Дроник Ірина, Дроник Вікторія (ІІ курс гр.№144)  відповідно вибороли перші та другі місця з основ економіки - викладач Шупрудько (Баранюк) Т.О.;
  • Снігур Геннадій (І курс гр.№147) – друге місце з математики викладач Котенкова Л.О., 
  • Усова Дарія (ІІІ курс гр.№140) виборола третє місце з астрономії - викладач Воловенко К.Е.;
  • Кулініч Вікторія (Ікурс гр.№148) та Карнаух Ольга (ІІІ курс гр.№139) вибороли третє місце з біології  - викладач Баранюк Л.Г.;
  • Лабюк Марина  та Мігун Ірина (І курс гр.№148)  вибороли відповідно перше і третє  місце   з інформатиці - викладач Сосненко О.О.;
  • Скорик В’ячеслав (І курс гр.№145)  та Мельничук Марина (ІІ курс гр.№144) вибороли відповідно друге і третє  місце  з історії – викладач Поліщук В.В.;
  • Мігун Ірина (І курс гр.№148) та Гуцул Максим (І курс гр.№147) вибороли відповідно перше і третє  місце   з зарубіжної літератури – викладач Сизоненко Н.О.. 
  • Єфремов Кузьма, Пігарьов Андрій, Послушняк Євген (ІІІ курс гр.№135) учасники   ІІ етапу Національного туру Міжнародного конкурсу «Енергія і середовище - 2011» - викладач  біології Баранюк Л.Г..
  • Баранюк Олександр (ІІІ курс гр..№135) Мотильова Іванна (ІІІ курс гр..№136) учасники обласних олімпіад зі спеціальних дисциплін серед учнів ПТНЗ Миколаївської області з предметів «Агротехнологія» та «Облік, калькуляція і звітність».
  • Кулініч Вікторія (ІІ курс гр.№148) переможниця районного конкурсу «Міс Казанківщини».
  • Бень Ірина (І курс гр.№148) призер районного конкурсу «Міс Казанківщини -2010» - керівник гуртка художньої самодіяльності Єманова Н.А..
     
  • 2011 рік Абрамов Геннадій та Снігур Геннадій - ІІІ місце в обсласному конкурсі учнівських проектів з хімії (Н.М. Коноваленко)  

 З року в рік учні ліцею приймають участь в районних олімпіадах із загальноосвітніх предметів і постійно стають їх переможцями та призерами, зокрема, лише у 2011 році чотирнадцять призових місць вибороли учні І-ІІІ курсів.          

 На підставі наказу відділу освіти Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області від 21.12.2011р.  №209 «Про підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011 – 2012 навчальному році» учні ліцею вибороли:

- Дроник Вікторія (ІІІ курс гр.№144) ІІІ місце з астрономії - викладач Воловенко К.Е.;

- Дроник Ірина (ІІІ курс гр.№144) ІІ місце з основ правових знань – викладач Баранюк Л.І.;

- Жужуленко Юлія (ІІІ к. гр.№144) І місце з основ правових знань – викладач Баранюк Л.І.;

- Кучеренко Віктор (ІІІ курс гр.№144)  І місце з економіки – викладач Шупрудько Т.О.;

- Васюк Галина (ІІ курс гр.№148) виборола ІІІ місце з географії викладач - Поліщук В.В.;

-  Мігун Ірина (ІІ курс гр.№148) ІІІ місце з  світової літератури - викладач Сізоненко Н.О.; 

- Молчанова Марія (ІІ курс гр.№148) ІІІ місце з математики – викладач Тарановська Л.О.;

- Матіяш Яна (ІІ курс гр.№148)  ІІ  місце з екології – викладач Баранюк Л.Г.;

- Рябошапка Ігор учень (ІІ курс гр.№148) ІІ місце з історії - Поліщук В.В.;

- Снігур Геннадій (ІІ курс гр.№147) І місце з інформатики – викладач Сосненко О.О.;

- Чолак Наталія (ІІ курс гр.№148) І місце з екології – викладач Баранюк Л.Г. та ІІ місце у ІІ  етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.Т.Шевченка – викладач Степанова С.В.;

- Гамідова Ірина (І курс гр.№150) ІІІ місце з  світової літератури та економіки - викладачі Сізоненко Н.О. та Шупрудько Т.О.; 

- Кічула Тетяна  (І курс гр.№150)  ІІ місце з  хімії – викладач Коноваленко Н.М.;

- Абрамов Геннадій та Снігур Геннадій (учні ІІ курсу групи №147)  посіли ІІІ місце у обласному конкурсі на кращий творчий проект з хімії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Мколаївської області – викладач Коноваленко Н.М.;

- Торчило  Володимир (ІІІ курс гр. № 138) ІV місце  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Миколаївської області з професії «Слюсар з ремонту с.г. машин і устаткування» - викладач Булаш С.А., майстер в.н. Пашкова С.А.;

-  Єрофєєва Юлія (ІІІ курс гр.№139)  V місце  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Миколаївської області з професії «Кондитер» - викладач Тропольська К.С., майстер в.н. Тарасюк Л.В..

  •   2012 рік На підставі наказу відділу освіти Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області від 24.12.2012р.  №246 «Про підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012 – 2013 навчальному році» призерами стали учні:

    -  Лабюк Марина (ІІІ курс гр.№148)  ІІ місце з правознавства – викладач Баранюк Л.І.;

    - Василенко Наталія (І курс гр.№155) ІІІ місце з  правознавства – викладач Баранюк Л.І.;

    - Рощик Людмила (І курс гр.№155) ІІ місце з економіки – викладач Шупрудько Т.О.;

    - Березняк Алла (ІІ курс гр.№151) ІІ м. з  світової літератури - викладач Сізоненко Н.О.; 

    - Слободзян Олена  (І курс гр.№155) ІІІ м. з  світової літератури - викладач Сізоненко Н.О.; 

    - Галахут Крістіна  (ІІІ курс гр.№148)  ІІІм. з інформатики – викладач Сосненко О.О.;

    - Рязанова Світлана (ІІ курс гр.№151)  ІІІм. з екології – викладач Коноваленко Н.М.;

    - Василенко Наталія (І курс гр.№155)  ІІІм . з історії  – викладач Федоренко С.М.;

    - Чикачков Антон (І курс гр.№152)  ІІІм. з географії – викладач Федоренко С.М..

Березняк Алла (ІІ курс гр.№151)  ІV місце  ІІ етапу обласної олімпіади  із спеціальної дисципліни «Бухгалтерський облік» - викладач Дика О.М.;

Гнідко Тетяна (ІІІ курс гр. №143) ІV місце  ІІ етапу обласної олімпіади  із спеціальної дисципліни «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» професії «Кухар».

  • 2013 рік На підставі наказу відділу освіти Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області від 24.12.2012р.  №246 «Про підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013 – 2014 навчальному році», призерами стали учні:

    -  Березняк Алла (ІІІ курс гр.№151)  ІІІ місце з української мови та літератури – викладач Степанова С.В.; ІІ місце з екології – викладач Коноваленко Н.М.;

    - Василенко Наталія (І курс гр.№155) виборола ІІ місце  з економіки – викладач Шупрудько Т.О.;  ІІІ місце  з світової літератури та ІІІ місце  з правознавства - викладач Сізоненко Н.О.; 

    - Кунцевич Вікторія (І курс гр.№159) виборола  ІІ місце з математики – викладач  Тарановська Л.О.; ІІІ місце з біології – викладач Коноваленко Н.М.; 

    - Куковицька Аліна (ІІІ курс гр.№151)  ІІІ місце з астрономії – викладач Воловенко К.Е.;

    - Чикачков Антон (ІІ курс гр.№152) ІІІ місце з фізичної культури – викладач Шинкарюк А.А..

    - Куковіцька Аліна (ІІІ курс гр.№151)  ІІІ місце обласної олімпіади «Безпека життєдіяльності»  серед учнів загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ Миколаївської області – викладачі Береговий В.Г., Коноваленко Н.М., Сізоненко Н.О.;

    - Чикачков Антон (ІІ курс гр.№152) дипломант  обласної олімпіади «Безпека життєдіяльності» серед учнів загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ Миколаївської області – викладачі Береговий В.Г., Коноваленко Н.М., Сізоненко Н.О.;

    - Литвинчук Андрій (ІІ курс гр.№154) ІІІ місце конкурсу серед учнів ПТНЗ Миколаївської області «Червона троянда» та ІІ місце обласного конкурсу «Пшеничне перевесло» серед закладів культури  (від Казанківського районного будинку культури);

    - Вознік Андрій  (ІІІ курс гр.№145) ІV місце  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії  «Тракторист-машиніст сільськогосподарського  виробництва».
  • 2014 рік  Король Максим (гр. №37) ІІ місце ІІ етапу  обласної олімпіади   зі спеціальних дисциплін серед учнів ПТНЗ Миколаївської області з будівельного креслення професії «Муляр»;  

- Єремчук Дмитро (ІІІ курс гр.№149) ІІІ місце  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії  «Тракторист-машиніст сільськогосподарського  виробництва».

Кічула Тетяна (ІІІ курс гр.№150)  ІV місце ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар»;

Литвинчук Андрій (ІІІ курс гр.№154) ІІ місце конкурсу серед учнів ПТНЗ Миколаївської області «Червона троянда»;

      На підставі наказу відділу освіти Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області від 30.12.2014р.  №269 «Про підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014 – 2015 навчальному році» призерами стали учні:

-  Василенко Наталія (ІІІ курс гр.№155)  ІІІ місце з української мови та літератури – викладач Кваша Т.В.;

- Ахалая Гіві (І курс гр. №160) )  ІІІ місце з фізики – викладач Воловенко К.Е.;

- Мусюхіна Анастасія (ІІІ курс гр.№161) ІІІ місце з історії – викладач Федоренко С.М..

 - Чикачков Антон  (ІІІ курс гр. №152) ІІ місце обласної олімпіади   «Безпека життєдіяльності» управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради серед учнів загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ Миколаївської області.

-  Ахалая Гіві (І курс гр. №160)  нагороджений грамотою управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради за оригінальне вирішення питань особистої безпеки  серед учнів загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ Миколаївської області.  

  • 2015 рік. Чикачков Антон (ІІІ курс гр.№151)  виборов ІІ місце в обласній олімпіаді з питань «Безпека життєдіяльності»   серед учнів загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ Миколаївської області – викладачі Береговий В.Г., Коноваленко Н.М;
  •  Ахалая Гіві (І курс гр.№160)  дипломант обласної олімпіади з питань «Безпека життєдіяльності»,  нагороджений грамотою   за оригінальне вирішення питань особистої безпеки в сучасному суспільстві – викладачі Береговий В.Г., Коноваленко Н.М..  
  • Чикачков Антон (ІІІ курс гр.№151) призер (ІІ місце)  обласної олімпіади   зі спеціальних дисциплін серед учнів ПТНЗ Миколаївської області з предмету «Трактори» - викладач Євдокімов М.М.;
  • Гнідко Наталія (ІІІ курс гр.№153) учасник (ІV місце) олімпіади з предмету «Устаткування підприємств громадського харчування» - викладач Мартинюк В.О.. 
  • Чудновцев Євген (ІІІ курс гр.№151) призер (ІІ місце) обласного конкурсу фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» - викладач Булвш С.А..
  • Караченцев Олександр (ІІІ курс гр.№151) учасник (ІV місце) у конкурсі фахової майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів категорії В, С1» - викладач Береговий В.Г., майстер в.н. Тарановський І.І...  
  •  Литвинчук Андрій (ІІІ курс гр.№153) призер (ІІ місце) конкурсу серед ПТНЗ Миколаївської області «Червона троянда».
  •   Грушко Олександр, Козлова Дарія (І курс гр.№39) та Караченцев Олександр, Перепадін Віталій (ІІІ курс гр.№151)  призери (ІІІ місце) у обласному конкурсі учнівських проектів з професій будівельного профілю та транспорту серед учнів ПТНЗ Миколаївської області.
  • Литвинчук Андрій (ІІІ курс гр.№153), Коробова Олена та Мусюхіна Анастасія (І курс гр.№161) отримали сертифікати учасників навчально-практичної конференції обласного центру по роботі зі здібною молоддю Миколаївської області.   
  • Ахалая Гіві, учень  (ІІ курс гр.№160) призер (ІІІ місце) обласного конкурсу учнівських проектів краєзнавчої тематики «Моя Миколаївщина: край мій любий» серед учнів ПТНЗ Миколаївської області – викладач історії Федоренко С.М..
  • На підставі наказу відділу освіти Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області від 06.01.2016. №4 «Про підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015 – 2016 навчальному році» призерами стали учні:
  • Вербова Діана (ІІІ курс гр.№159) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії - викладач Сосненко О.О..
  • Ахалая Гіві (ІІ курс гр.№160) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики - викладач Сосненко О.О..
  • Бондаренко Маргарита (І курс гр.№165) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики - викладач Тарановська Л.О..
  • Вежновець Ольга (ІІІ курс гр.№158) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ правових знань  - викладач Сізоненко Н.О..
  • 2016 рік. Бондаренко Маргарита (ІІ курс гр.№165)  учасниця у обласній навчально-практичній конференції: «Психолого-педагогічні умови формування та розвитку   обдарованості учнівської молоді» отримала сертифікат обласного центру по роботі зі здібною молоддю Миколаївської області – викладач Мартинюк В.О...
  •  Ахалая Гіві (ІІ курс гр.№160) дипломант обласної олімпіади з питань «Безпека життєдіяльності», нагороджений грамотою – майстер в.н. Пашкова С.А..
  • Ахалая Гіві(ІІ курс гр.№160) переможець ліцейного конкурсу  «Найкращий інтелектуал ліцею».
  • Полякова Вікторія (ІІІ курс гр.№162) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури - викладач Кваша Т.В..
  • Лосіцький Павло (І курс гр.№166) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики - викладач Тарановська Л.О..
  • Бондаренко Маргарита (ІІ курс гр.№165) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій  - викладач Сосненко Н.О..
  • Файзулін Роман (ІІ курс гр.№163) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ правових знань - викладач Сізоненко Н.О..
  • Вербова  Діана  учасник  4м. ІІ етапу  обласної олімпіади  з предмета професійно-теоретичної підготовки «Діловодство» - викладач Шупрудько Т.О..
  • Футбольна команда «Ліцей:  виграла:
  • Чемпіонат Миколаївської області з футболу.
  •  Кубок Миколаївської області з футболу.
  • Кубок зимової першості з футболу ім. Саковича м.Кривий Ріг.
  •  Чемпіонат зимової першості з мініфутболу м.Кривий Ріг.
  •  Районний турнір на приз газети «Голос Казанківщини». 
  • 2017 рік.Полякова Вікторія (ІІІ курс гр.№162) учасник (4м.) ІІ етапу  обласної олімпіади  з предмета «Українське ділове мовлення» - викладач Кваша Т.В..
  • Ахалая Гіві (ІІІ курс гр.№160) учасник (4м.) ІІ етапу  обласної олімпіади  з предмету професійно-теоретичної підготовки  «Трактори»  - викладач Береговий В.Г..
  • Бондаренко Маргарита (ІІІ курс  гр.№165) призер (ІІ місце) VІІ обласного конкурсу української патріотичної сучасної поезії ім. Валерія Бойченко – викладач Гончаренко С.В..
  • Гашевська Діана (ІІІ курс гр.№165) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з предмету «Біологія» – викладач Коноваленко Н.М..
  •  Косяков Богдан (І курс гр.№168) призер (ІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з предмету «Правознавство» - викладач Сізоненко Н.О. 
  • Косяков Богдан (І курс гр.№168) призер (ІІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіади з предмету  «Математика» – викладач   Тарановська Л.О..
  • Лосіцький Павло (ІІ курс гр.№166) призер (ІІ місце) ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіади з предмету «Інформаційні технології»  – викладач  Сосненко О.О..
  •   -->
Пошук
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Неофіційний сайт Казанківського району!


Казанківський ПАЛ © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz