Перший відкритий урок
Перший відкритий урок у своєму житті 02.04.2015р. провів молодий спеціаліст викладач фізичної культури Шинкарюк Артем Андрійович з теми: «Організуючі та стройові вправи. Техніка володіння м’ячем. Передача м’яча внутрішньою стороною ступні». Мета, яку поставив викладач перед початком уроку, зокрема: навчити учнів чітко виконувати організуючі та стройові вправи для відпрацювати техніку володіння м’ячем та передачі його внутрішньою стороною ступні, повністю досягнута через налаштування учнів на те, що урок буде з елементами футболу, який присвячується видатному українцю, всесвітньовідомому футболісту Андрію Шевченко.
Як і завжди, урок розпочався активною розминкою, але викладач добре пам’ятав, що здоров’я учнів понад усе. Запропонував кожному за пульсом протягом 15 сек. перевірити частоту скорочень серця та запитав чи не виникли у кого якісь відхилення.
Під час розминки викладач разом з учнями виконував всі вправи, що викликало в юнаків повагу й довіру до молодого педагога та бажання якісно відпрацьовувати завдання уроку. Викладач весь час слідкував за поставою кожного учня, амплітудою рухів та чіткістю виконання вправ.
Розминка
Біг з прискоренням
Після розминки Артем Олександрович дав учням 2 хвилини на відновлення дихання. Знову за пульсом потягом 15 сек. перевірили частоту скорочень серця. Після чого викладач запропонував учням переглянути відеоролик про знаменитого українського футболіста Андрія Шевченка та як він забивав голи у ворота, майстерно володіючи технікою володіння м’ячем та передачі його внутрішньою стороною ступні.
Далі викладач продемонстрував вправи з техніки володіння м’ячем та передачі його вну, які учні із задоволенням наслідували.
Артем Андрійович організовував фронтальне відпрацювання вправи, слідкуючи за правильним виносом ноги під час ведення та передачі м’яча, пояснив значення спортивного терміну «амортизація ніг», а також запропонував роботу в парах, яка сподобалася учням. Також викладач вчив учнів здійснювати індивідуальне ведення м’яча по діагоналі в сторону з перекочуванням м’яча в гімнастичну лаву та після відскоку від лави зупиняти м’яч та другим дотиком виконати удар у ворота.
Желєзняк Олександр найкраще впорався із завданням
Урок непомітно добіг до кінця. Викладач зробив підсумок, відзначивши прагнення учнів до оволодіння технікою роботи з м’ячем, звернув увагу на допущені окремі помилки та висловив сподівання, що під час весняних спортивних змагань з футболу юнаки продемонструють гарну гру. Як результат – всі учні групи отримали оцінки високого та достатнього рівня.
Методист Баранюк Л.Г.
|