Духовне виховання
«Історія виникнення Пасхи», - під таким заголовком класний керівник Булаш С.А. провів годину спілкування в 164 групі.
Під час проведення виховного заходу у присутніх була можливість поринути у ті давні часи, коли слово це прозвучало вперше, коли Сам Господь дав народові Своєму постанову про Пасху. Господь установив у цей день головне старозавітне свято, яке Він назвав Пасхою. Слово "Пасха" означає: проходження мимо, чи визволення від біди (губитель пройшов повз єврейські житла). Щороку в цей день увечері євреї заколювали і готували пасхального агнця і їли його з прісним хлібом. Це свято тривало сім днів.
Сьогодні наша Пасха — Христос. Агнець пасхальний, кров`ю якого первістки єврейські були визволені від смерті, прообразував собою Самого Спасителя Ісуса Христа, Агнця Божого, що бере на себе усі гріхи світу, кров Якого визволяє всіх віруючих від вічної загибелі.
« Він віддав Своє життя, щоб суд Божий не впав на нас. Як ми знаємо, що Він, будучи пасхальним Агнцем, помер за гріхи всіх нас і воскрес на третій день для нашого спасіння. Ісус домігся примирення між Богом і людьми. Так, ціною крові Ісуса, тобто ціною Його життя, нам даровано все: спокута, очищення, спасіння і причетність до Божої слави. А вже з приходом християнства, наприкінці першого тисячоліття, почали святкувати Великдень – Воскрісіння Ісуса Христа і на теренах України», - такими словами закінчився виховний захід духовного спрямування, під час проведення якого використовувались комп’ютерні технології та інноваційні форми проведення виховної роботи.
Сізоненко Н.О. – заступник директора з НВих.Р.
|