Четвер, 06.08.2020, 08:50
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Яка з професій найпрестижніша на сьогоднішній день?
Всього відповідей: 441
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Видання ліцею » Видання ліцею

Нові методичні напрацювання педагогічних працівників ліцею
          У рамках педагогічних читань 2013 року на обласну виставку методичних надбань навчального закладу були надані методичні напрацювання педагогічних працівників ліцею, які викликали живий інтерес колег ПТНЗ та працівників ОНМЦ ПТО Миколаївської області. Електронні версії окремих з них надані в обласний методцентр для публікації в журналі «Професіонал», зокрема:

  Навчальний посібник «Технологічна наладка ґрунтообробних сільськогосподарських машин» : Казанка: Професійний аграрний ліцей, 2013 – 30с. Укладач: Булаш Сергій Анатолійович викладач предмету «Агротехнологія», спеціаліст другої категорії.

       У посібнику представлений опис власного досвіду роботи із застосування довідкової інформації з наладки ґрунтообробних сільськогосподарських машин, перевірки правильності їх складання, технологічних налаштувань і регулювань у польових умовах, що забезпечує якісне виконання операцій згідно до агротехнічних вимог.

      Матеріал посібника буде цікавим викладачам агротехнології  та адресований викладачам-початківцям і майстрам виробничого навчання на допомогу у організації та проведенні практичних занять з наладка ґрунтообробних сільськогосподарських машин.

   Методичний посібник «Інноваційні педагогічні технології на уроках предметів «Трактори» та «Сільськогосподарські машини»»: Казанка: Професійний аграрний ліцей, 2013 – 22с. Укладач: викладач предметів професійно-теоретичного навчання «Трактори» та «Сільськогосподарські машини» Євдокімов Микола Миколайович.

      У посібнику представлений опис власного досвіду роботи із застосування інноваційних педагогічних технологій на уроках предметів професійно-теоретичного навчання «Трактори» та «Сільськогосподарські машини», які стимулюють пізнавальну активність учнів,  стимулюють розвиток логічного мислення,  готовність та потребу навчатися, розвивають навички набуття та узагальнення власних професійних знань, умінь та навичок,  потребу в нових знаннях, мотивацію самопізнання та саморозвитку. 

      Матеріал посібника буде цікавим викладачам предметів професійно-теоретичного навчання «Трактори» і «Сільськогосподарські машини»   та адресований викладачам-початківцям на допомогу у організації й проведенні уроків, зорієнтує на вибір інноваційних педагогічних технологій для реалізації компетентнісного підходу до професійного навчання.

    Навчальний посібник «Технологія клепання»: Казанка: Професійний аграрний ліцей, 2013 – 18с. Укладач: Коваленко Олександр Борисович  майстер виробничого навчання з підготовки за професією  «Тракторист-машиніст  сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки та устаткування; водій автотранспортних засобів».

       У посібнику представлений опис власного досвіду роботи із здійснення професійно-практичного навчання учнів з важливої  теми: «Технологія клепання металу». Висвітлені види заклепок, заклепочних з’єднань, механізація клепання, дефекти під час клепання металів та методи їх усунення.

      Матеріал посібника буде цікавим майстрам виробничого навчання  на допомогу у організації та проведенні практичних занять  та адресований  учням для повторення теоретичного матеріалу  і якісного набуття практичних професійно-практичних умінь і навичок.

    Навчальний посібник «Наочний матеріал до предмета «Інформаційні технології у діловодстві» І частина: Казанка: Професійний аграрний ліцей, 2012 – 50с. Укладач: Шупрудько Тетяна Олександрівна викладач предметів професійно-теоретичного навчання з професії «Діловод», спеціаліст першої категорії.

       У посібнику представлений матеріал у вигляді малюнків, схем, означень термінів для якісного здійснення професійно-теоретичного навчання учнів з предмету «Інформаційні технології у діловодстві». Наочний матеріал  надає змогу учням швидше орієнтуватися у матеріалі, що опрацьовується та якісному його засвоєнні. Матеріал посібника буде цікавим учням під час вивчення предмету «Інформаційні технології у діловодстві»   та адресований  викладачам на допомогу в організації та проведенні уроків з професії «Діловод».

    Методичний посібник «Формування ключових компетентностей в учнів на уроках біології»: Казанка: Професійний аграрний ліцей, 2012 – 30с. Укладач:  Баранюк Людмила Георгіївна вчитель біології, старший викладач, спеціаліст вищої категорії, Відмінник освіти і науки України.

      У збірці представлений опис власного досвіду роботи з формування ключових компетентностей, які стимулюють пізнавальну активність учнів, дозволяють їм формувати оцінку й самооцінку, стимулюють розвиток критичного ставлення до себе та оточуючих.  

      Матеріал збірки буде цікавим викладачам біології  та адресований викладачам-початківцям на допомогу у організації та проведенні уроків і позаурочних заходів, спрямованих на формування ключових компетентностей учнів ПТНЗ, зорієнтує на вибір інноваційних педагогічних технологій для реалізації компетентнісного підходу до навчання з біології. 

    Методичний посібник «Педагогічні ситуації для аналізу»:   Казанка: Професійний аграрний ліцей, 2012 – 30с.  Укладач:  Баранюк Людмила Георгіївна  методист, спеціаліст вищої категорії.

         Методичний посібник містить добірку цікавих різноманітних педагогічних ситуацій, присвячених розв’язанню актуальних проблем навчання і виховання, з якими у своїй роботі зустрічається кожний педагогічний працівник, а особливо молодий спеціаліст.  Цей посібник значно полегшить роботу з учнями, зробить її більш ефективною, якщо зроблений аналіз наведених ситуацій у кожному конкретному випадку буде мати запитання: «Як би я вчинив(ла) на місці викладача чи майстра?

        Методичний посібник стане у нагоді методистам, викладачам та майстрам виробничого навчання, які тільки-но розпочали професійну діяльність у ПТНЗ.

    Методичний посібник «Мотивація навчальної діяльності учнів на уроці української мови та літератури» : Казанка: Професійний аграрний ліцей, 2012 – 20с. Укладач: Степанова Світлана Вікторівна вчитель української мови і літератури,  спеціаліст вищої категорії, Відмінник освіти і науки України.

     У посібнику представлений опис здійснення мотивації навчальної діяльності учнів на уроках української мови та літератури, який сприяє спрямуванню учнів на різні сторони навчальної діяльності, розвитку їх аналітичного мислення, формуванню зацікавленості до матеріалу, що вивчається.

      Матеріал посібника буде цікавим учителям української мови та літератури  й адресований учителям-початківцям на допомогу у організації та проведенні уроків за інноваційною технологією мотивації навчальної діяльності учнів у загальноосвітніх навчальних закладах.
Категорія: Видання ліцею | Додав: Адміністратор (11.03.2013)
Переглядів: 702 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Неофіційний сайт Казанківського району!


Казанківський ПАЛ © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz